Popis
FESTINA dámske hodinky Dream 16581/1
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek, puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Povrchová úprava | PVD – zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba náramku | bielá |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky FESTINA Boyfriend Collection 16719/1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
129 eur
