Popis
FESTINA dámske hodinky Dream 16541/3
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Kamene | áno |
| Farba hodiniek | biela |
| Výška púzdra | 38 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba | biela |
| Batérie | áno |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Strojček | Quartz |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | biela |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

velký ciferník, barevně sladěné s páskem, který výborně drží na ruce. velká spokojenost, realita předčila očekávání