Popis
DOXA D-Light dámske hodinky 173.35.021.11 - elegantné hodinky z nerezovej ocele v zlatej farbe so strieborným ciferníkom a vodotesnosťou 30 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Výška púzdra | 38 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 32 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Hmotnost hodinek | 42 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DOXA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky TOMMY HILFIGER Sport Luxory 1781488
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
256.72 eur

