Popis
DKNY dámske hodinky NY4792 Luxusné dámske hodinky značky DKNY NY4792 je vyrobený z pozlátenej nerezovej ocele. Puzdro je osadené Swarovski kryštálmi. Analógový perleťový ciferník je skrytý pod minerálnym sklíčkom, vysoko odolným voči poškriabaniu. Hodinky majú batériový systém - QUARTZ strojček, ktorý je napájaný vymeniteľnou batériou. Sú vodotesné do 5 ATM, takže sú vhodné na kúpanie a plávanie.
Vlastnosti
| Kamene | áno |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
| Farba hodiniek | zlatá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Šírka náramku | 16 mm |
| Farba kameňov | číra |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 29 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| osazeno kameny | áno |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DKNY |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
