Popis
DKNY dámske hodinky NY2231 Dámske luxusné hodinky DKNY NY2231 poznáte podľa hranatého puzdra na ktorý ihneď naväzuje náramok v rovnakej šírke. Hodinky sú kompletne vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je povrchovo upravená vrstvičkou zlata. V rovnakej farbe je taktiež čistý ciferník, kde sú iba indexy a drobné ručičky. Hodinky sú vhodné pre spoločenské použite na každú dámsku ruku. Dodávané sú v značkovej krabičke.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Rozmer | 22 x 22 mm |
| Povrchová úprava | zlatenie 5 mikrónov |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Hmotnost hodinek | 96 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DKNY |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

hodinky jsou krásné jenom škoda že nemají lepší tu vodotěsnost takže si musím dávat pozor kam je beru.