Popis
Dámske hodinky DANIEL KLEIN Premium DK11400-4 v striebornom prevedení s puzdrom osadeným kryštálmi.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Poznámka | puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 55 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Materiál náramku | obecný kov |
| Materiál púzdra | obecný kov |
| Průměr pouzdra v mm | 36 |
| Značka | DANIEL KLEIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
