Popis
CASIO dámske hodinky LTP-E117D-1A z nerezovej ocele, hranaté púzdro, čierny ciferník
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 45 mm |
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | klasické |
| Povrchová úprava | mat |
| Typ ciferníka | analógový |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 36 mm |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 82 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

