Popis
Dámske módne hodinky CASIO Collection LTP-2069D-2A2 zaujmú svojím jednoduchým ale zároveň elegantne spracovaným vzhľadom. Sú ideálne na denné nosenie, rovnako ako na pracovnú schôdzku alebo na posedenie s priateľmi. Majú všetky potrebné funkcie ako je ukazovateľ dátumu alebo dňa v týždni. Hodinky sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele vo Stříbné úprave, ktorá dobre ladí so strieborným ciferníkom. Hodinky majú vodotesnosť 50 metrov a sú dodávané v škatuľke Casio.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Výška púzdra | 36 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Povrchová úprava | lesk |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Šírka púzdra | 31 mm |
| Batérie | 3 - ročná |
| Hmotnost hodinek | 67 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | modrá |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


nosím je do práce i mimo, jsou v pohodě.