Popis
CALVIN KLEIN Minimal dámske hodinky K3M2212N - moderné strieborné dámske švajčiarske hodinky Calvin Klein, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, modrý ciferník, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Hmotnost hodinek | 60 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | modrá |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CALVIN KLEIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky CALVIN KLEIN Step K6k3314L
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026
211.66 eur
282.22 eur
