Popis
BROSWAY Gitana Secret Graden dámske hodinky WGI03 - moderné farebné dámske hodinky BrosWay, hodinky v retro štýle s farebnými kvetmi, puzdro z nerezovej ocele, kožený farebný remienok
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, biela, žltá, zelená, ružová |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Šírka remienka | 15 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 7,5 mm |
| Hmotnost hodinek | 31 g |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | BROSWAY |
| Pohon | bateriový |
| Poznámka k cene | posledný vystavený kus na predajni (možné drobné viditeľné odreniny na materiáli, vyblednutá farba od vystavenia vo vitríne) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
