Popis
Moderné dámske hodinky Bentime 021-TML6985B z nerezovej ocele v zlatej farbe, dátumovka, vodotesnosť 100ATM.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Dátum | Ano |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 67 g |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | BENTIME |
| Průměr pouzdra v mm | 32 |
| Spona | s bezpečnostnou poistkou |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
