Popis
Bentime dámske hodinky 007-3331A
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Štýl | klasické |
| Rozmery ( Š x V x T ) | 38 x 45 x 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 102 g |
| Pre | ženy |
| Velikost pouzdra | 36 mm |
| Vodotesnosť | vlhkotesné |
| Materiál náramku | obecný kov |
| Farba ciferníku | biela |
| Materiál púzdra | obecný kov |
| Značka | BENTIME |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
