Popis
BERING True Aurora dámske hodinky 16934-599 - moderné červené dámske hodinky Bering, hodinky sú vyrobené z alumínia a silikónu, červený ciferník, zafírové sklíčko, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Farba ciferníku | červená |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | červená |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 34 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 28 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Značka | BERING |
| Materiál púzdra | aluminium |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky JVD JZ202.3
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
52.61 eur
Dámske hodinky CERTINA DS Podium Precidrive C034.210.16.427.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
407.42 eur
