Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1781808 - strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, indexy z kryštálov, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Výška púzdra | 44 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba kameňov | číra |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Hmotnost hodinek | 38 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

