Popis
TOMMY HILFIGER dámske hodinky 1781882 - moderné strieborné dámske hodinky Tommy Hilfiger, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, dátum, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 30 m.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Hmotnost hodinek | 102 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
K tomuto produktu sa hodí
Alternatívny tovar
Dámske hodinky TOMMY HILFIGER 1781650
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
243.28 eur
Dámske hodinky TOMMY HILFIGER 1781846
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
231.05 eur
