Popis
TISSOT pánske hodinky Tradition T063.637.16.057.00 - strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, dátumovka, ukazovateľ dňa v týždni a mesiace, zafírové sklíčko, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Výška púzdra | 49 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 67 g |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky TISSOT V8 T106.417.36.051.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 4.5.2026
439.13 eur
585.51 eur
