Popis
TISSOT Everytime Gent pánske hodinky T109.610.16.031.00 - strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, biely ciferník, zafírové sklíčko, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Výška púzdra | 50 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 44 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Šírka remienka | 21 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky TISSOT Chemin Des Tourelles Powermatic 80 T099.407.16.058.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
897.15 eur
