Popis
ZODIAX srdce zlatý prívesok C1920W
Vlastnosti
| Kamene | áno |
|---|---|
| Typ | prívesok |
| Farba | biela |
| Hmotnosť | 2,00 g |
| Výška | 16 mm |
| Rýdzosť | 585/1000 |
| Typ kameňov | zirkón |
| Poznámka | prívesok je dodávaný bez fyfotěné retiazky |
| Poznámka k tvaru | srdiečko |
| Šírka | 18 mm |
| Pre | ženy |
| Značka | ZODIAX |
| Poznámka k cene | cena je kalkulovaná pre uvedenú hmotnosť a materiál, konečná cena sa môže líšiť podľa hmotnosti |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Zlatý prívesok ZODIAX srdiečko C0021W
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
242.41 eur
Zlatý prívesok ZODIAX srdce C1816W
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
261.69 eur
Zlatý prívesok ZODIAX srdce C1941Y
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
331.42 eur
Zlatý prívesok ZODIAX srdce C1975W
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
456.11 eur
Zlatý prívesok ZODIAX srdiečko C2403W
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
758.41 eur
Zlatý prívesok ZODIAX srdiečko C2403Y
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
775.23 eur
