Popis
LORUS pánske hodinky RH921HX9 - čierne puzdro z nerezovej ocele, tmavo modrý remienok z kože a textilu, dátum, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 52 mm |
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna, modrá |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | textil, koža |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 79 g |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | LORUS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

