Popis
LORUS pánske hodinky RH819CX9 - strieborné puzdro z nerezovej ocele, modrý kožený remienok, biely ciferník, arabské číslice, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 46 mm |
| Farba hodiniek | strieborná, modrá |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Štýl | klasické |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 35 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 6,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | LORUS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

