Popis
Náhrdelník POLICE Vista PJ26065PSS / 01 z nerezovej ocele s príveskom v tvare krížika
Vlastnosti
| Zapínanie | karabína |
|---|---|
| Typ | náhrdelník |
| Farba | oceľová |
| Dĺžka | 50 + 20 cm |
| Dĺžka prívesu s uškom | 3,9 cm |
| Poznámka k tvaru | křížek |
| Šírka prívesku | 24 mm |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Pre | muža |
| Značka | POLICE |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Náhrdelník z chirurgickej ocele PATTIC PSTP036S02
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 4.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
45.17 eur
