Popis
DIESEL pánske hodinky DZ4261
Vlastnosti
| Pre | unisex |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Výška púzdra | 44 mm |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna |
| Povrchová úprava | gunmetal - čierna |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Poznámka k cene | dopredajový model, posledný kus už sa nedá objednať u dodávateľa, vybavená vždy prvá prijatá objednávka |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DIESEL |
| Pohon | bateriový |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
