Popis
FESTINA Chrono Sport detské hodinky 20458/1 - športové chlapčenské hodinky Festina, strieborné puzdro z nerezovej ocele, červeno-čierny kožený remienok, strieborný ciferník, chronograf, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna, červená |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 36 mm |
| Funkcie | luminiscencia ručičiek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 57 g |
| Pre | deti |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 10,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro děti |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
