Popis
SLAZENGER dámske hodinky SL.09.6054.3.02 - moderné hnedé dámske hodinky Slazenger, puzdro zo supermetalu vo farbe ružového zlata, hnedý kožený remienok, biely perleťový ciferník zdobený čírymi kryštálmi !
Informácie o tzv. Supermetalu, z ktorého sú vyrobené púzdra hodiniek Slazenger, nájdete vo VIDEA PRODUKTU !
SLAZENGER dámske hodinky SL.09.6054.3.02 - moderné hnedé dámske hodinky Slazenger, puzdro zo supermetalu vo farbe ružového zlata, hnedý kožený remienok, biely perleťový ciferník zdobený čírymi kryštálmi !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Kamene | áno |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba kameňov | číra |
| Farba hodiniek | ružové zlato, hnědá |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Farba ciferníku | biela, perleťová |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Hmotnost hodinek | 32 g |
| Značka | SLAZENGER |
| Materiál púzdra | supermetal |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
