Popis
LEE COOPER dámske hodinky LC06375.330 - moderné strieborné dámske hodinky Lee Cooper s kamienkami, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, dátum, luminiscencia ručičiek, puzdro zdobené čírymi kryštálmi !
Informácie o tzv. Supermetalu, z ktorého sú vyrobené púzdra hodiniek Lee Cooper, nájdete vo VIDEA PRODUKTU !
LEE COOPER dámske hodinky LC06375.330 - moderné strieborné dámske hodinky Lee Cooper s kamienkami, hodinky sú vyrobené zo supermetalu a nerezovej ocele, strieborný ciferník, dátum, luminiscencia ručičiek, puzdro zdobené čírymi kryštálmi !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Poznámka | puzdro je vysadené čírymi kamienkami |
| Povrchová úprava | lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | dátum, luminiscencia ručičiek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Hmotnost hodinek | 91 g |
| Šírka púzdra | 33 mm |
| Materiál púzdra | supermetal |
| Značka | LEE COOPER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
