Popis
FESTINA dámske hodinky 16790/1 Elegantné dámske hodinky FESTINA F16790/1.Hodinky tejto spoločnosti zaručujú vysokú kvalitu, prepracovaný a moderný dizajn.
O chod hodiniek sa stará kvalitný japonsky strojček Quartz poháňaný batériou. Ciferník je v striebornej farbe a disponuje prehľadnými rímskymi číslicami. Ciferník je chránený kvalitným minerálnym sklíčkom s vysokou tvrdosťou.
Púzdro a náramok sú vyrobené z ušľachtilej ocele, nemusíte tak mať strach z poškodenia pri každodennom nosení. Vodotesnosť je 50 m. Praktickou funkciou je zobrazenie dátumu na tretej hodine.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Výška púzdra | 41 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | rímska |
| Povrchová úprava | lesk |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Hmotnost hodinek | 85 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 9 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

