Popis
BOCCIA TITANIUM dámske hodinky 3590-10 - moderné hodinky z odolného titánu vo farbe ružového zlata s čiernym ciferníkom a zafírovým sklíčkom
Vlastnosti
| Výška púzdra | 40 mm |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD - ružové zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | ružové zlato |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál púzdra | titán |
| Materiál náramku | titán |
| Šírka púzdra | 36 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 61 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 6,5 mm |
| Značka | BOCCIA TITANIUM |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
