Popis
Pánske hodinky LOTUS CHRONO L18692/1 - moderné hodinky z nerezovej ocele s modrým ciferníkom a luminiscenčnými indexy, ukazovateľ dátumu, vodotesnosť 100m!
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 130 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | LOTUS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
